Kontakti Nin.

Kontaktu nin

Niaj Kontaktaj Informoj

Pro covid-19 ni estas malfermitaj, sed provizore fermitaj al la publiko, kaj provizas ĉiujn niajn servojn ĉefe preskaŭ ĝis kiam ni povos rekomenci regulajn taskojn.

PO Box 1078, Sallagurbo, UT 84110

1380 Suda Ĉefstrato, Sallagurbo, UT 84115

801-539-8800

Fako:Retpoŝta adreso:Telefona Etendaĵo:
801-539-8800
Diski laŭ Nomon / aEkst. 0
Servoj pri Mensa Sanoterapio@utahpridecenter.orgEkst. 2
Junularaj kaj Familiaj Programojjunularo@utahpridecenter.orgEkst. 3
Programoj por Plenkreskuloj kaj Aĝulojdebhall@utahpridecenter.orgEkst. 4
Eventoj & Kunvenojroomsinfo@utahpridecenter.orgEkst. 5
Edukado kaj Trejnadoamandadarrow@utahpridecenter.orgEkst. 6
Rimedoj kaj Rekomendaj Petojinformation@utahpridecenter.orgEkst. 7
administradoinformation@utahpridecenter.orgEkst. 8
Ĝenerala Leterkestoinformation@utahpridecenter.orgEkst. 9

Kontakta Formo de Utaha Fiereco-Centro

Tiparo Regrandigi
Rulumu al Supro