Faafesootai matou.

Faafesootai matou

La matou Faʻamatalaga Faʻafesoʻotaʻi

Ona o le covid-19 ua matou matala, ae mo se taimi le tumau tapunia i tagata lautele, ma tuʻuina uma a matou tautua faʻapitoa toetoe lava a oʻo ina mafai ona matou toe faʻaauau tiute masani.

PO Box 1078, Aai o Sate Leki, UT 84110

1380 South Main Street, Aai o Sate Leki, UT 84115

801-539-8800

Matagaluega:Imeli tuatusi:Faʻaopoopoga Telefoni:
801-539-8800
Vili i lou Igoan / aExt. 0
Tautua Faigaluega Soifua Maloloinatherapy@utahpridecenter.orgExt. 2
Polokalame a le Autalavou ma Aigayouth@utahpridecenter.orgExt. 3
Matutua & Matua Polokalamadebhall@utahpridecenter.orgExt. 4
Mea na tutupu ma fonotagaroomsinfo@utahpridecenter.orgExt. 5
Aoga & Aoaogaamandadarrow@utahpridecenter.orgExt. 6
Punaoa & Faʻasino Talosagainformation@utahpridecenter.orgExt. 7
pulegainformation@utahpridecenter.orgExt. 8
Pusa Lauteleinformation@utahpridecenter.orgExt. 9

Pepa Faʻafesoʻotaʻi Center faʻamaualuga a le Iuta Pride

Fuafuaga Toe Fua'i
Tusi i pito i luga